29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heqin

Etiketim: heqin

Po të jesh me PD të heqin nga ndihma ekonomike/ Duma...

0
Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka dënuar këtë të enjte sulmet e kryeministrit Edi Rama për shpalljen non grata të Sali Berishës. Duma i...

Dasmat, live edhe në facebook / Shqiptarët nuk heqin dorë dhe...

0
Në këtë klimë pandemie, dasmat ndalohen, në bazë të një Akti Normativ. Por kjo nuk i ka penguar disa administratorë lokalesh. Policia e Durrësit ka...

SHBA/ Kompanitë duhet të heqin pajisjet e shitura nga Huawei

0
Presidenti Trump ka nënshkruar ligjin që ndalon infrastrukturën e komunikimit dixhital nga prodhues kinezë të përfshirë në listën e ndaluar. Korrespondentja e Zërit të...

Ndryshimet në kushtetutë a heqin koalicionet para zgjedhore? Manja shpjegon ndryshimet

0
Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja, ishte i ftuar në emisionin “Open” me Eni Vasilin. Ndryshimet në kushtetutë janë kryefjala e diskutimeve ditët e...

​Kompanitë kanadeze heqin dorë nga Facebook

0
Kompanitë kanadeze po bashkohen në një listë në rritje të markave me famë botërore që kanë vendosur të mos reklamojnë në Facebook në korrik,...

Prodhuesit kosovarë heqin dorë nga tregu i Serbisë

0
Lëngjet e frutave që prodhon kompania kosovare Frutomania, kanë depërtuar edhe në tregun e Afrikës së Jugut dhe në shumë shtete të tjera, duke...

Tronditet PSG, dy yjet heqin dorë nga Champions League

0
Edinson Cavani dhe Thomas Meunier duket se kanë ndërmend t’i thonë lamtumirë Paris- Saint-Germain para kohe dhe nuk do të qëndrojnë për të përfunduar...

Tronditet PSG, dy yjet heqin dorë nga Champions League

0
Edinson Cavani dhe Thomas Meunier duket se kanë ndërmend t’i thonë lamtumirë Paris- Saint-Germain para kohe dhe nuk do të qëndrojnë për të përfunduar...

Autoritetet amerikane heqin autorizimin emergjent për hidroksiklorokuinën

0
Autoritetet amerikane hoqën autorizimin emergjent për ilaçin hidroksiklorokuinë që është reklamuar shpesh nga Presidenti Trump si kurë kundër COVID-19, pasi ka prova në rritje...

Nuk heqin dorë nga Shaqiri

0
Galatasaray është duke përgatitur një ofertë për sulmuesin e Liverpoolit, Xherdan Shaqirin. Sipas asaj që raportojnë mediat turke, trajneri i skuadrës Fatih Terim e sheh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS