27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Henry

Etiketim: Henry

Thierry Henry qëndroi i përkulur për 8 minuta e 46 sekonda...

0
Trajneri i Montreal Impact, Thierry Henry u përkul me njërën këmbë në shenjë tributi për George Floyd dhe fushatës “JetëteZezakëveKanëRëndësi”,. Henry qëndroi në njërin gju...

Henry: Wenger ishte si një baba, por…

0
Në 22 vite tek Arsenal-i, Arsene Wenger, ka patur mundësinë të njohë shumë lojtarë. Futbollistë kalimtarë, talente dhe kampionë. Një nga këta, padyshim ka qenë...

Henry: Wenger ishte si një baba, por…

0
Në 22 vite tek Arsenal-i, Arsene Wenger, ka patur mundësinë të njohë shumë lojtarë. Futbollistë kalimtarë, talente dhe kampionë. Një nga këta, padyshim ka qenë...

Henry: Nuk mund t’i them Aubameyang të qëndroj kur vet unë...

0
Legjenda e Arsenalit, Thiery Henry po shpreson që sulmuesi Pierre-Emerick Aubemeyang të mbetet në Arsenal. Mirëpo vet legjenda franceze, për SkySport ka deklaruar se nuk...

Henry: Ishte më e lehtë të luaje tek Arsenal sesa te...

0
Legjenda e Arsenal, Thierry Henry, ka treguar dallimin mes Barcelonës dhe Arsenal, saktësisht lojën e tij te këto skuadra. Ikona franceze e futbollit, Henry, ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS