28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hendbollit

Etiketim: hendbollit

Ministrja Dumoshi ofron mbështetjen e saj avancimin e hendbollit

0
Ministrja për Kulturë, Rini dhe Sport, Vlora Dumoshi, e ka uruar presidentin e FHK-së, Eugen Saraçini, me rastin e përfundimit të suksesshëm të edicionit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS