33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Helmues

Etiketim: helmues

Foto/ E pabesueshme! Burri e kthen në “kafshë shtëpiake” gjarprin më...

0
Adhuruesi i zvarranikëve, Christopher, pëlqen që të ketë për “kafshë shtëpiake” gjarpërinjtë. Në mesin e “kafshëve të tij shtëpiake” është edhe Kobra, e...

FDA paralajmëron se këta nëntë sanitizues duarsh mund të jenë helmues

0
Administrata e Ushqimit dhe Barnave (FDA) ka paralajmëruar konsumatorët të shmangin nëntë sanitizuesit e duarve që mund të jenë toksik për shkak të “pranisë...

Zarfet helmues, Vuçiç: Perpjekje per te “shfuqizuar” Listen Serbe

0
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç tha se është shumë i shqetësuar për situatën në Kosovë, dhe se çdo përpjekje për të “shfuqizuar” Listën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS