28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Helmetë

Etiketim: helmetë

E veshur në të zeza dhe me helmetë në kokë, çfarë...

0
Tuna Sejdiu ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të zeza, teksa mbante edhe helmetë në kokë. Këtë imazh...

Një karton larg rekordit në Bundesliga, luftëtari me helmetë nuk di...

0
Kemi parë lojtarë me maskë për të mbrojtur hundën, me kokore për të mbrojtur kokën dhe me syze sepse nuk sheh mirë, por rasti...

Pushkë, helmetë dhe rroba kamuflazhi, ky është futbollisti

0
Sulmuesi i Totenhemit, Son Heung-Min ndodhet aktualisht në ishullin Jeu të Koresë së Jugut, ku dhe po kryen shërbimin ushtarak të detyruar për burrat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS