33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hekurudh

Etiketim: hekurudh

​Dorëhiqet administratori i përgjithshëm i Hekurudhës Shqiptare, Ani Dyrmishi

0
Ministri i Shëndetësisë, Rifat Latifi, është takuar sot me ambasadoren e parë të Izraelit në Kosovë, Tammy Ziv, me ç'rast kanë biseduar rreth bashkëpunimit...

​Linja nëpër Shkodër, më e volitshmja për hekurudhën Prishtinë-Durrës

0
Ndërtimi i hekurudhës Prishtinë-Durrës është marrë seriozisht nga qeveritë shqiptare.Të dyja, e Shqipërisë dhe Kosovës, kanë ndarë nga rreth 1 milion euro për studimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS