23.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hekurosura

Etiketim: hekurosura

Rrobat dalin na rrobalarësja si të hekurosura: Amvisat janë mahnitur për...

0
Disa thonë edhe që me këtë truk nuk ka nevojë as për zbutës Përse disa amvisa në rrobalarëse dhe në rrobatharëse hedhin sfera të vogla...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS