27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heidenheim

Etiketim: Heidenheim

Werder 0:0 Heidenheim – nota e Rashicës dhe të tjerëve

0
Milot Rashica nuk ka pasur paraqitjen më të mirë të mundshme kundër Heidenheim. Rashica ka qëndruar i heshtur në ndeshjen e barazhit kundër Heidenheim, duke...

Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Heidenheim

0
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Werder Bremen – Heidenheim. Sonte do të luhet ndeshja e parë e barazhit në Bundesliga, ku do të vendoset...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS