32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Heidehnheim

Etiketim: Heidehnheim

Werder dhe Heidehnheim luajnë pa gola në ndeshjen e parë të...

0
Werder Bremen dhe Heidenheim kanë luajtur baras pa gola. Skuadra e Milot Rashicës, Werder Bremen, nuk ka shfrytëzuar dot avantazhin e terrenit në barazhin për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS