27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hazir

Etiketim: Hazir

​24 vjet nga vrasja e heronjve Ilir Konushevci e Hazir Mala

0
Sot mbushen 24 vjet nga vrasja e njërit ndër themeluesit e UÇK-së në Llap dhe njërit ndër themeluesit dhe mbështetësit e sektorit të logjistikës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS