21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Haxhimusa

Etiketim: Haxhimusa

Haxhimusa: Një shekull me sportin, prof. Arsim Fehmiu

0
Një personalitet i rrallë dhe që kurrë nuk kurseu për rininë, për sportin dhe shtetin e Kosovës, është prof. Arsim Fehmiu.Prof. Fehmiu kontriboi në...

Haxhimusa: Jemi në përgatitje në Durrës

0
Notarët e kombëtares së Kosovës po përgatiten për sfidat e reja. Trajneri i Kastriotit të Ferizajt, Bashkim Haxhimusa, ka deklaruar se atmosfera është e...

Bashkim Haxhimusa – njeriu që rrezikoi shumë në Gjeneratën e Republikës 

0
Të merresh me sporte luftarake në vitet e 90-ta, ka qenë njësoj sikur të jesh ushtar me pushkë përballë pushtuesit serb. Në disiplinat e ndryshme...

Haxhimusa: Të mbretëron arsyeja, të largohemi nga xhelozia

0
Gjatë këtij viti shumica e klubeve ferizajase po ballafaqohen me krizë të madhe financiare dhe secila prej tyre i kah drejtuar sytë nga KK...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS