23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Haxhija

Etiketim: Haxhija

Haxhija për Manajn: Nuk luan me Barcelonën, ekip i dorës së...

0
Menaxheri shqiptar, Sokol Haxhija, ka dhënë opinionet e tij rreth lëvizjes së futbollistëve tanë dhe merkatos së verës. Duke veçuar dy rastet e sulmuesve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS