24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hawk

Etiketim: Hawk

SHBA miraton shitjen e helikopterëve “Black Hawk” për Kroacinë

0
Departamenti i Shtetit ka aprovuar shitjen e dy helikopterëve "Black Hawk” dhe pajisje shtesë për Kroacinë, në vlerë 115 milionë dollarë, njofton televizioni HRT. Departamenti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS