33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hashash

Etiketim: hashash

I prenë dy këmbët duke e hedhur në erë/ Zbardhet...

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me ekzekutimin e Alekdandër Sadikajt, ngjarje e cila tronditi vendin tre javë më parë. Mësohet se shkak për...

Përplasje të forta në Kuvend, Sula: Në parlament pihet hashash! Majko:...

0
Deputeti i PD-së, Dashnor Sula ka akuzuar në Kuvend se në lokalin e Parlamentit pihet puro dhe hashash. Kjo ka sjellë jo pak debat në...

5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

0
5 ENGJEJT TE KAPURA NE KAMERA NE JETEN REALE !

Konsumoi hashash dhe ngacmoi seksualisht të bijën, Prokuroria mbyll hetimet për...

0
Prokuroria e Korçës ka përfunduar hetimet për babanë, që ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, duke çuar çështjen në gjykatë. Gjatë hetimeve, 37-vjeçari Rudolf...

10 fakte që nuk i dini për Kim Jong Un –...

0
10 fakte që nuk i dini për Kim Jong Un - Gota News

10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

0
10 momente me te frikshme te kapura ne kamera !

10 Fakte interesante rreth diellit !

0
10 Fakte interesante rreth diellit !

Fakte interesante për planetin Tokë !

0
Fakte interesante për planetin Tokë !

Arrestohet 47-vjeçari në Xibrakë, po transportonte 33 kg hashash me “Fiat-in”...

0
Ashtë arrestuar ditën e sotme një 47-vjeçar nga Fieri, i cili po transportonte lëndë narkotike me mjetin e ti tip “Fiat”. 47-vjeçari, A.S., u...

10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

0
10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS