29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harxhon

Etiketim: Harxhon

Çdo thirrje dhe dërgim i mesazheve me telefon gjatë vozitjes, ua...

0
Përdorim i telefonit celular pas timonit dyfishon gjasat që ju të bëni gabime në vozitje ose të pësoni ndonjë aksident.Hulumtimi, i udhëhequr nga kompania...

Qeveria, gati planin: Kush harxhon më shumë se 700 kWh energji...

0
Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku njoftoi sot hapjen e procesit të  kalkulimit për ofruesit e shërbimit të transportit publik qytetas dhe ndërqytetas...

Qeveria rikthen fashën e energjisë elektrike: Do të paguajë më shtrenjtë...

0
Ashtu siç kishte paralajmëruar edhe më herët kryeministri Rama, qeveria duket se e ka gati planin për t'ia shitur më shtrenjtë energjinë elektrike familjeve...

Numri i ulët i testimeve, Muka: Ka para, por RTSH harxhon...

0
Rihapja e vendit dhe lehtësimi i masave kufizuese që u ndërmorën për shkak të Covid-19, solli një numër të lartë rastesh dhe viktimash nga...

Xhensila Myrtezaj harxhon shumën marramendëse për dy byzylykë

0
Para disa ditësh këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj publikoi në rrjete sociale një foto ku shihej e kuruar deri në detaje. Përpos grimit, në...

Harxhon me prostituta parate e mbledhura per kurimin e djalit, vdes...

0
Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Brazil, ku pas vdekjes së të birit 2-vjeçar, i ati ka vendosur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS