28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harxhoi

Etiketim: harxhoi

Balla: PD në 2017 harxhoi 1 mln $, duhet ligj për...

0
Në fjalën e tij në Kuvend ditën e sotme, kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla u shpreh se duhet një ligj që...

Basha me fermerët në Pogradec: Rama harxhoi 700 milionë euro për...

0
Kryetari i Partisë Demokratike këtë të diel ka udhëtuar drejt Pogradecit ku është takuar me  fermerët e zonës. Kryedemokrati në këtë takim është shprehur...

Fitoi 11 milionë euro në lotari, por i harxhoi të gjitha,...

0
Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë se 10 milionë eurosh. Tani punon si shkarkues...

Fitoi 11 milionë euro në lotari, por i harxhoi të gjitha...

0
Majkëll Keroll fitoi vëmendjen e mediave para disa vitesh kur fitoi një lotari prej më shumë se 10 milionë eurosh. Tani punon si shkarkues...

Vdes 2-vjeçari, paratë e mbledhura për shërimin e tij babai i...

0
Një baba i pashpirt dhe i papërgjegjshëm harxhoi me alkool, drogë e prostituta paratë e mbledhura me donacion për kurimin e djalit të tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS