29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hartuar

Etiketim: hartuar

Matura/ Sot 33 mijë të rinj i nënshtrohen provimit të Gjuhës...

0
Sot 33 mijë të rinj në të gjithë vendin i nënshtrohen provimit të parë me detyrim të Maturës Shtetërore, Gjuha e Huaj. Testi do të...

PS: Dorëzohet në Kuvend varianti final i hartuar nga Këshilli Politik...

0
Është dorëzuar në Kuvend varianti final i hartuar nga Këshilli Politik, sa i takon Reformës Zgjedhore. Projektligji “Për disa shtesa dhe ndryshime ne ligjin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS