21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Harton

Etiketim: harton

Basha nuk i harton më listat vetë/ Kandidatët për deputetë dhe...

0
Në  zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe lokale  lista e kandidatëve  të Partisë Demokratike  nuk do të jenë më e drejtë ekskluzive e kryetarit. Pas marrëveshjes ...

Solskjaer harton listën e blerjeve me nëntë dëshira

0
Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer ka hartuar një listë blerjeje me nëntë lojtarë të preferuar për afatin kalimtar të verës. Klubi nga Old...

“3. Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, pas vlerësimit të kushteve dhe...

0
Presidenti i Republikës Ilir Meta, pasi shqyrtoi praktikën dhe dokumentacionin e përcjellë nga Këshilli i Emërimeve në Drejtësi, në përfundim ka vendosur të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS