23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hartimi

Etiketim: hartimi

U mbajt punëtoria me temë “Hartimi i Strategjisë Komunale për Barazi...

0
Organizuar nga Zyra për Barazi Gjinore e komunës së Vitisë, është mbajtur sot punëtoria me temë "Hartimi i Strategjisë komunale për Barazi Gjinore dhe...

​Kërkohet hartimi i ligjit të ri për Shëndetin Mendor

0
​Kërkohet hartimi i ligjit të ri për Shëndetin MendorKomisioni për Shëndetësi i ka rekomanduar Ministrisë së Shëndetësisë që të hartojë një ligj të ri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS