23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harroni

Etiketim: harroni

Kjo video do tju bëj që ta harroni emrin tuaj (fakte...

0
Kjo video do tju bëj që ta harroni emrin tuaj (fakte dhe video interesante)

E dashura e Ronaldos ju bën të harroni Covid-19, pozat provokuese...

0
E dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, Georgina Rodrigues, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Së fundmi, bukuroshja ka ndarë me...

Dafina Zeqiri, publikon foto të refugjatëve nga lufta e fundit në...

0
Një debat i ashpër ka nisur në rrjetet sociale midis shqiptarëve dhe serbëve dhe gjithë kjo erdhi nga një peticion i krijuar për të...

“Mos harroni maskën”/ Rama mesazh për qytetarët

0
Kryeministri Edi Rama postimin e zakonshëm të çdo mëngjesi e ka nisur me një apel për vendosjen e maskës. Bashkë me apelin ai ka postuar...

Si ta harroni fiksimin tuaj?

0
Fluturat në stomak që ndjen kur keni një fiksim të ri, janë një ndër ndjesitë më të bukura. Nga ana tjetër, kur nuk merrni...

Ç’të bëni kur harroni të hidhni antidjersë

0
Të gjithëve mund të na ndodhë të dalim nga shtëpia me nxitim dhe të harrojmë atë që s'duhet kurrsesi ta harrojmë. Hedhjen e antidjersës!...

5 gjëra që ju pengojnë të harroni ish-in tuaj

0
Ecja para me jetën pas një ndarje nuk është aq e thjeshtë sa e mendonit. Edhe nëse jeni në gjendje të arsyetoni pse ndarjen ishte...

Harroni flagshipët, ky është smartfoni për tu blerë

0
Beteja për smartfonë me kosto të përballueshme po nxehet dhe Oppo mendon se ka potencialin për të dalë fitimtarë. Kompania sapo prezantoi modelin A72 i...

Harroni dekoltenë, këtë verë do të ekspozoni shpinën

0
Bluzat apo fustanet e hapura nga mbrapajanë rikthyer në modë dhe këtë verë. Mund t’i gjeni në versione të mrekullueshme, elegante bazuar në kontrastin, dmth e...

Si të harroni fiksimin tuaj

0
Fluturat në stomak që ndjen kur keni një fiksim të ri, janë një ndër ndjesitë më të bukura Nga ana tjetër, kur nuk merrni një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS