fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Harroni

Etiketim: harroni

Harroni pozicionet galiç: Ky ushtrim ngre dhe tendos vithet për një...

0
Hapi bullgar mund të bëhet pa ngarkesa, duke përdorur vetëm peshën e trupit Ky ushtrim bëhet në atë mënyrë që njëra këmbë vendoset në bankë,...

Harroni perfeksionin, shijoni jetën

0
Në një shoqëri moderne, e zotëruar nga kulti i përsosmërisë, të kërkosh më tepër nga vetja është normale. Dështimet që mund të kemi në...

Harroni kallashnikovin: Kjo është arma më e fuqishme, i përket ushtrisë...

0
Konsiderohet edhe më e fuqishme se kallashnikovi AK-47, dyzet vjet më parë Ushtria Franceze miratoi një pushkë të re sulmi, që ndikoi edhe në...

Dietë? Këto 9 ushqime bëni mirë t’i harroni

0
Kur ndërmerrni një dietë është shumë e rëndësishme të zgjidhni me kujdes ushqimet që prezantojmë çdo ditë. Ka disa ushqime, të tilla si kos,...

Mos harroni! Çaji jeshil është mjaft i dobishëm për peshën

0
Çaji jeshil, një përbërës natyral, që është bërë majft popullor vitet e fundit për shkak të vetive të tij dobësuese, po përdoret gjithmonë e...

Asnjëherë mos i harroni duart që ju rritën, ato do t’ju...

0
Kur bëheni nënë, filloni të bëni gjithçka që ka bërë nëna juaj dhe që me siguri është duke e bërë ende, për ju dhe...