28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harrojnë

Etiketim: harrojnë

E harrojnë në burg, policia nuk e liron edhe pse kapi...

0
Ky është Eduart Lamaj që pranon se është personi që shfaqet në këto kamera sigurie, teksa hyn i armatosur dhe qëllon për vdekje Bujar...

E harrojnë në burg/ E arrestuan për vrasjet e Laçit, nuk...

0
22-vjeçari Kreshnik Tusha vazhdon të mbahet në burg edhe pse autorët e vërtetë të  vrasjes në Laç janë kapur. Kamerat e sekuestruara tregojnë se...

Një pjesë e trupit që të gjithë harrojnë ta lajnë në...

0
Kur vendosni të bëni dush, disa pjesë të trupit si sqetullat dhe ijët tuaj ndoshta marrin pjesën më të madhe të vëmendjes tuaj. Ju mund...

“Harrojnë Covid-19”, Cristiano Ronaldo dhe Georgina pushime me jaht 15 mln...

0
Covid-19 nuk e ka penguar çiftin e famshëm Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez të shfrytëzojnë motin perfekt në Itali. Futbollisti portugez dhe modelja 26 vjeçare...

Fotot/ Kuvendi “zhvendoset” në oborrin-kafene, deputetët pa maska harrojnë pandeminë

0
Kafes së mëngjesit nuk kanë mundur dot t’i rezistojnë as deputetët e Kuvendit. Si për të respektuar shmangien e grumbullimeve masive në ambiente të...

‘Harrojnë’ Covid, çfarë thonë pushuesit për plazhet në Shqipëri

0
Sezoni turistik ka nisur në Shëngjin. Pushuesit nga Kosova dhe nga qytete të tjera të vendit janë vizitorët e parë që po respektojnë masat...

Fotot/ Deputetët ‘harrojnë’ koronavirusin, në Kuvend pa maska e doreza

0
Këtë të enjte deputetët e Kuvendit janë mbledhur për seancë plenare. Ndërkohë në disa foto të shkrepura nga LSA shihet se deputetët duket se...

Gruaja dhe vajza “harrojnë” Michael Schumacher, fotografohen në gara me kuaj

0
Vajza 22-vjeçare e Michael Schumacher, së bashku me nënën e saj kanë zgjedhur kalërimin, si sporti që preferojnë të ushtrojnë së fundmi. Gina-Maria Schumacher, së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS