29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harrojmë

Etiketim: harrojmë

Akuzat për trukime, Egbo: Duhet ta harrojmë Bylisin!

0
Trajneri i Tiranës, Emanuel Egbo, foli pas mbledhjes së Komisionit të Etikës për ndeshjen kundër Bylisit në Kupën e Shqipërisë të fituar nga ballshiotët...

Dita e Çlirimit të Kosovës/ Shahini: Mos të harrojmë falë kujt...

0
Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini dha një mesazh në kuadër të Ditës së Çlirimit të Kosovës, plot 21 vite më parë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS