32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Harroi

Etiketim: harroi

Për shkak të traumës së lindjes, harroi gjuhën në të cilën...

0
Thjesht u zhdukDihet se trauma mund të lërë pasoja nga më të ndryshmet te njeriu dhe prova e vërtetë është një nënë me emrin...

I akuzuar për prostitucion, mendoi se drejtësia italian e harroi, shqiptari...

0
Një shqiptar mendoi që drejtësia italiane e kishte harruar, por ai është vënë në prangat e policisë sapo ka mbërritur në aeroportin e Pizas.Mësohet...

Pse i harroi elita politike e sportit të Kosovës, shpresat e...

0
Pse i harroi elita politike e sportit të Kosovës, shpresat e para olimpike të Kosovës, të cilat fituan medaljet e para në historikun e...

“Ja kush i nxiti…”, denoncimi i fortë i gazetares: Policia “harroi”...

0
Gazetarja Anila Hoxha shkruan ne faqen e saj ne rrjetet sociale dhe policia dhe pokuroria kane lene nje mal me prova ne banesen ku...

Bejtush Bejta: Urime gazetës ‘Bota sot’ 25 vjetorin, gazetë që ish...

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Bejtush Bejta”, tha se “Bota sot” informon me saktësi për të gjitha ngjarjet sportive.  Bejta i takon Gjeneratës së Republikës, i...

Autoritetet zvicerjane kërkojnë personin që harroi në tren $191,000 në shufra...

0
Policia në Zvicër janë vënë në kërkim të një individi pak harraq që kishte lënë në një tren një pako me shufra floriri me...

“Gozhda me gozhdë del…”, Ish-banorja e ‘Big Brother tregon si e...

0
Fjorentina dhe Olsi ishin një nga çiftet më të përfolur, jo vetëm brenda shtëpisë së ‘Big Brother’ por edhe jashtë saj. Ajo çka i...

‘Dhimbja nuk ishte e lehtë’, Kiara Tito tregon si e harroi...

0
Është përolur shumë për jetën private e sidomos për raportin e saj me Butrint Imerin, këngëtarin me të cilin Kiara është parë shpesh e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS