24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Haradinajn

Etiketim: Haradinajn

Basha takim me Haradinajn: Në dialogun Kosovë-Serbi i domosdoshëm koordinimi mes...

0
Kryetari i PD-së, Lulzim Basha gjatë vizitës në Kosovë është takuar edhe me ish-kryeministrin, Ramush Haradinaj, njëherësh kryetar i AAK. Basha ka thënë se...

Cakaj uron Hotin dhe Haradinajn

0
Shefi i diplomacisë shqiptare Gent Cakaj ka uruar zgjedhjen e qeverisë së re në Kosovë me në krye me Avdullah Hotin. Ai në një postim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS