21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hapja negociatave

Etiketim: hapja negociatave

Varhelyi jep lajmin e mirë: Hapja e negociatave me Shqipërinë dhe...

0
Nga Erisa Zykaj Gjatë konferencës për shtyp lidhur me rekomandimin e Komisionit Europian për dhënien e statusit të vendit kandidat Ukrainës, Gjeorgjisë dhe Moldavisë, komisioneri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS