21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hapësirës

Etiketim: hapësirës

Aroma e hapësirës, del parfumi që e tregon

0
Nëse e keni pyetur veten ndonjëherë cfarë arome ka hapësira, përgjigjen e duhur e jep një parfum i ri. Një aromë e quajtur Eau...

SpaceX: Astronautët e NASA-s arrijnë në stacionin internacional të hapësirës

0
Astronautët e NASA-s dhe SpaceX kanë mbërritur në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor si pjesë e një misioni historik. Astronautët Doug Hurley dhe Bob Behnken arritën pas...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS