31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hapësirave

Etiketim: hapësirave

Edhe në Podujevë do të filloi dezinsektimi i hapësirave publike

0
Komuna e Podujevës ka njoftuar se do të filloi dezinsektimin e hapësirave përreth lumenjve Llap dhe Dumnicë. Në njoftim thuhet se dezinsektimi do të vazhdojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS