32.5 C
Tirana
E enjte, 30 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hapave

Etiketim: hapave

Jan Vertonghen, hapave të Christian Eriksen

0
E ardhmja e Jan Vertonhgen duket se është e destinuar të jetë në Itali. Mbrojtësi nuk ka rinovuar me Tottenham dhe në fund të sezonit...

E bija hapave të Beyonces dhe Jay Z

0
Vajza po ndjek rrugën e prindërve. Vajza e Jay Z dhe Beyonces e cila ka emrin Blue Ivy Carte ka marrë çmimin e saj të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS