27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Haluciacione

Etiketim: haluciacione

Keqpërdorimi i medikamenteve stimuluese çon në halucinacione, infektime deluzive dhe tërheqje...

0
Studiuesit diskutojnë efektet anësore negative dhe të dëmshme të marrjes/abuzimit të medikamenteve stimuluese që ndihmojnë me simptomat e ADHD. Pjesëmarrësit me ADHD që abuzuan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS