Ballina Etiketimet Hallulli

Etiketim: Hallulli

Nëna rrëfen ngjarjen shokuese: Vajza është abuzuar seksualisht në shkollë dhe...

0
Ajo ka jetuar nëpër institucionet e përkujdesit shtetëror që 40-ditëshe dhe deri në moshën 12 vjeç. Për pak muaj e mitura mbush 16 vjeçe...

Dëshmia e 12 vjeçares: Dhunë seksuale dhe bullizëm në Shtëpinë e...

0
Një vajzë 12 vjeçarje ka sjellur historinë tronditëse të saj, duke treguar se është bullizuar, rrahur e keqtrajtuar nga bashkëmoshatarët, brenda mureve të Shtëpisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24