24.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hallin

Etiketim: hallin

Kapllanaj: Berisha mashtron demokratët, PD e do për hallin e vet

0
Agron Kapllanaj, anëtar i Kryesisë së PD i komanduar për të drejtuar PD në qarkun e Fierit, është shprehur se Sali Berisha po i...

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e...

0
Sapo Olta Gixhari zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së parë, pa dyshim, në adresë të saj u nisën...

Balla tregon forcën: Në demokraci vendos shumica, Luli dhe Mona se...

0
Për kryetarin e grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla debati për çështjen e Teatrit Kombëtar është i panevojshëm, pasi diskutimet mbi të kanë nisur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS