21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Halimit

Etiketim: Halimit

Fansi i bën një dhuratë të veçantë Besart Halimit

0
Besart Halimi është befasuar nga një fans i tij. Besart Halimi është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku shqiptar, dhe këtë e ka dëshmuar...

Sandhausen i Paqaradës dhe Halimit mposhtet në ndeshjen e parë pas...

0
Sandhausen i Leart Paqaradës dhe Besar Halimit është mposhtur 3:1 nga Aue në ndeshjen e parë të Bundesliga 2 pas kthimit të futbollit Ndeshja nisi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS