29.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hajna

Etiketim: Hajna

PD: Kandidatja për kreun e BKH-së Aida Hajna, nën hetim penal...

0
PD ka hedhur akuza të forta kundrejt qeverisë në lidhje me zgjedhjen e kreut të BKH-së. Me anë të një dalje nga selia e PD-së,...

‘Paligjshmëri dhe kontroll politik me kreun e BKH’, Paloka:  Kandidatja e...

0
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka hedhur akuza ndaj garës për kreun e Byros Kombëtare të Hetimit duke thënë se po bëhet paligjshmëri dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS