31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hajdeni

Etiketim: hajdeni

Fatmira Hajdari sfidon KPK-në: Hajdeni shikoni shtëpinë, mos mendoni që kam...

0
Prej orësh tashmë Fatmira Hajdari po jep llogari para KPK-së për pasurinë dhe më shumë. Por komisioni është ndalur gjatë te pasuria ku...

“Të kthehet dënimi me vdekje”/ Reagon sërish deputeti: Vidhni sa të...

0
Deputeti i opozitës, Halit Valteri, i cili më herët në parlament bëri thirrje për kthimin e dënimit me vdekje për abuzuesit e fëmijëve, iu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS