23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hagë

Etiketim: Hagë

U bë i njohur duke e mbështetur Thaçin në Hagë, dikush...

0
Për aq kohë sa presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, qëndroi në Hagë, ai ishte jashtë objektit ku po merrej në pyetje ish udhëheqësi politik...

Hagë, vazhdon edhe të martën marrja në pyetje e Hashim Thacit

0
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili hyri rreth orës 13 në Prokurorinë e Posaçme në Hagë që trajton pretendimet për krime të luftës...

Thaçi del pas gjashtë orësh pyetje në Hagë

0
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi u paraqit sot në Hagë për t`u marrë në pyetje me ftesë të Prokurorit të Specializuar. Që prej orës...

Thaçi po intervistohet në Hagë, Leonora e mbështet me këtë postim

0
Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë...

Çejku për Ramën: Kishte një shqetësim të madh, agresiv, se ka...

0
Për afro 60 minuta, kryeministri Edi Rama me tone të larta dënoi ashpër aktakuzat e ngritura nga Gjykata Speciale ndaj dy themeluesve të Ushtrisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS