23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hadidt

Etiketim: Hadidt

Ups, Gigi Hadid-t nuk i ndahet zemra nga Zayn Malik, ribashkohet...

0
Me sa duket Gigi Hadid dhe Zayn Malik nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit. Çifti i famshëm u ndanë në mars të vitit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS