28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Habi

Etiketim: habi

Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh transformimin e veshjes së Blake Lively në “…

Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh...

0
Ryan Reynolds është një fans i madh i gruas së tij, Blake Lively.Ndërsa bashkëshortja mahnitëse e aktorit u ngjit në shkallët e "Met Gala"...

Një grua në Presidencë?/ Gjuknuri: Nuk do të ishte habi

0
Socialistët e kanë të qartë qëndrimin e tyre për zgjedhjen e presidentit të ri, ai duhet të jetë ekstremisht i kundërt nga Ilir Meta.Damian...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS