33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Guxon

Etiketim: guxon

Dogjani: Policia nuk guxon të ndalojë grupet kriminale, janë të lidhur...

0
Ish- deputeti Asllan Dogjani, është shprehur se situata e rendit në vendin tonë, nuk ka qenë asnjëherë më keq se sa sot, duke iu...

Shtepi shume te Lira qe Askush nuk Guxon ti Blej !

0
Shtepi shume te Lira qe Askush nuk Guxon ti Blej !

Rruget me te rrezikshme ne Bote… Kush guxon te kaloje ne...

0
Rruget me te rrezikshme ne Bote... Kush guxon te kaloje ne to ?

Nga qukat te njollat e diellit, Anxhela Peristeri guxon të postojë...

0
Anxhela Peristeri e ka treguar gjithmonë në daljet e saj publike sinqeritetin dhe thjeshtësinë që e karakterizon. Së fundmi, këngëtarja ka ndarë një foto nga...

Kate Middleton “guxon“ me një veshje në ngjyrë të fortë të...

0
Dukesha  e Kembrixhit dukej si gjithmonë shumë mirë, edhe pse këtë radhë kishte guxuar ca me ngjyrën e veshjes, duke dalë nga kornizat e...

Angelina Jolie guxon më shumë në setin e fundit, zbulon çfarë...

0
Në kopertinën e re të dhjetor 2019 - janar 2020 të "Harper's Pazar", aktorja Angelina Jolie shfaqet me një tyl transparent, duke guxuar më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS