21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Gus van Sant

Etiketim: Gus van Sant

Kantautori Danny Elfman mahnit me dukjen dhe fizikun e tij në moshën 68 vjeçare

Kantautori Danny Elfman mahnit me dukjen dhe fizikun e tij në...

0
Kompozitori dhe këngëtari amerikan, Danny Elfman, ka performuar në Festivalin Coachella dhe ndër të tjera ka mahnitur publikun me dukjen e tij në moshën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS