23.5 C
Tirana
E diel, 26 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Guinness

Etiketim: guinness

Drenicasja që hyri në librin Guinness po synon rekorde tjera!

0
Ishte kënaqësi takimi me artisten dhe krijuesen e vepprave të mëdha, ku përmes saj Kosova njihet ma shumë dhe lirisht mund ta quajmë një...

REKORDET ME TE CUDITSHME GUINNESS | Fakte Interesante

0
REKORDET ME TE CUDITSHME GUINNESS | Fakte Interesante

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS