27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Guaty

Etiketim: Guaty

Camile Guaty bëhet nënë

0
Camile Guaty, është bërë nënë zyrtarisht. Aktorja e “The Prison Break” dhe bashkëshorti i saj, Sy Rhys Kaye, janë bërë prindër për herë të parë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS