33.5 C
Tirana
E diel, 3 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Guardian

Etiketim: Guardian

The Guardian: Çfarë ndodh nëse keni koronavirus dhe grip në të...

0
Optimistët shpresonin se koronavirusi nuk do i qëndrojë ngrohtësisë verore. Sidoqoftë, shpresat për një teori të tillë janë zbehur: virusi u “ringjall” kohëve të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS