28.5 C
Tirana
E shtunë, 25 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grur

Etiketim: grur

​Toka me grurë do të subvencionohet me 474 euro për hektar,...

0
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural ka vazhduar aktivitetin e tij në terren ku ka vizituar prodhuesit vendor të cilët me punën e...

30 mijë ton grurë nga Serbia në vendin tonë! Vuçiç: Për...

0
Shqipëria do të vazhdojë të blejë grurë nga Serbia, pavarësisht vendimit të qeverisë serbe për të ndaluar eksportimin e grurit.Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç,...

Vuçiç: Do të eksportojmë grurë, miell dhe vaj në Shqipëri

0
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç ka thënë se do të lejojë eksportin e grurit të kontraktuar nga Shqipëria sa më shpejt të jetë e mundur...

“Mbillni grurë”/ Ministrja e Bujqësisë i kërkon fermerëve ku të fokusohen

0
Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca, ka takuar fermerë të prodhimit të grurit në Katundin e Ri, Durrës, të cilët folën për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS