27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grupore

Etiketim: grupore

Premierliga dhe Qeveria britanike japin leje për stërvitjet grupore me kontakt

0
Skuadrat e Premierligës mund të stërviten normalisht. Futbolli anglez po bën edhe hapa të tjerë të rëndësishëm drejt rikthimit të futbollit në normalitet. Premierliga pritet të...

Shumica e skuadrave të Serie A kanë filluar stërvitjet grupore

0
Futbolli italian po bën çdo ditë hapa drejt rikthimit në normalitet. Pasi ishte dhënë drita e gjelbër për seanca stërvitore individuale, skuadrat italiane kanë avancuar...

La Liga – maksimalisht 14 lojtarë në stërvitjet grupore

0
‘Marca’ po zbulon detaje të reja mbi atë se si do të vazhdohet me futbollin në Spanjë. Futbolli spanjoll po bën hapat e parë drejt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS