33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grumbullohet

Etiketim: grumbullohet

Talenti shqiptar grumbullohet me ekipin e parë të Schalkes

0
Bundesliga do të ngrejë sot “qepenin”, pas një pezullimi 2 mujor për shkak të Koronavirusit. Për shkak të situatës jo fort të favorshme dhe kalendarit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS