27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grumbullimet

Etiketim: grumbullimet

Mbyllen grumbullimet me miqësore për Kombëtaren e Dedes dhe Beqirit

0
Kombëtaret shqiptare U-19 dhe U-17 kanë mbyllur grumbullimet 4-ditore me nga një ndeshje miqësore, ku janë testuar të gjithë lojtarët e grumbulluar. Përfaqësuesja e 19-vjeçarëve...

Rama: Ndalohen grumbullimet, edhe ato politike, do ndërhyjë policia

0
Numri rekord shënuar sot me të prekurit pozitiv nga Covid 19 detyroi Kryeministrin Edi Rama të përcjellë një mesazh nga ku tha se nuk...

Rama: Nuk do mbyllemi/ “Ndalohen grumbullimet, edhe ato politike. Do ndërhyjë...

0
Numri rekord shënuar sot me të prekurit pozitiv nga Covid 19 detyroi Kryeministrin Edi Rama të përcjellë një mesazh nga ku tha se nuk...

Covid-19/ Përkeqësohet situata në vend! Ministria e Shëndetësisë: 36 raste të...

0
Situata e rasteve pozitve në vend me covid-19 është përkeqësuar. 36 raste të reja janë konfirmuar, ku 27 prej tyre janë vetëm në...

Ministria e Shëndetësisë: 36 raste të reja, shkak grumbullimet masive

0
Situata e rasteve pozitve në vend me covid-19 është përkeqësuar. 36 raste të reja janë konfirmuar, ku 27 prej tyre janë vetëm në Tiranë, 4...

Koronavirusi, tani e tutje lejohen grumbullimet me deri 10 persona

0
Autoritetet shqiptare kanë vendosur të lejojnë grumbullimin e njerëzve deri në 10 vetë. Pohimin e bëri sot, kryeministri Edi Rama në një mbledhje të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS