fbpx
22 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjuetia

Etiketim: gjuetia

Nis “gjuetia” e personave në kerkim / Lamallari : Jemi në...

0
Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari dhe drejtues të lartë të Policisë së Shteti, inspektuan ambientet e Njësisë Speciale për Kapjen e Personave në Kërkim....