25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjuar

Etiketim: gjuar

Vazhdojnë sukseset për “Bebe” të Era Istrefit, kënga më e dëgjuar në Zvicër

Vazhdojnë sukseset për “Bebe” të Era Istrefit, kënga më e dëgjuar...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, bëri rikthimin fuqishëm në muzikë dhe po pëlqehet në masë të madhe.Ajo rreth dy javë më parë solli...
“Levitating” e Dua Lipës është kënga që presidentja Vjosa Osmani e ka dëgjuar më së shumti gjatë …

“Levitating” e Dua Lipës është kënga që presidentja Vjosa Osmani e...

0
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani së fundmi ka zhvilluar një pyetësor me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.Osmani iu është...

Keni dëgjuar për telefonat inteligjentë të Koresë së Veriut? Ata janë...

0
iPhone, Samsung dhe Android-ju keni provuar më të mirën, por a keni dëgjuar për pjesën tjetër?Koreja e Veriut ka telefonat inteligjentë të saj të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS