22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjithanshmi

Etiketim: gjithanshmi

Fadil Sopi – i gjithanshmi në Gjeneratën e Republikës

0
Fadil Sopin pak kush që nuk e njeh. Është njeri bujar dhe një sportist i gjithanshëm.  Ai u angazhua në disa sporte, hendboll, skijim dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS