fbpx
16 C
Tirana
Sunday, June 7, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjirafa teknologji

Etiketim: gjirafa teknologji

Slack dhe Amazon do të jenë partnerë mes konkurrencës nga ekipet...

0
Slack do të lëvizë aftësinë e tij të thirrjeve në Amazon Chime, si dhe duke përdorur Shërbime Web në Amazon për ruajtjen e tij...

​Maserati sjell modelin e ri Ghibli Hybrid

0
Prodhuesi italian i makinave luksoze ka lansuar një ‘teaser’ në të cilin tregon një model të ri hibrid. Kur Maserati zbuloi planet për automjete elektrike...

Dërgohen për shtypje dhjetëra makina që mbushen me rrymë, pas dështimit...

0
Shkaku i dështimit të rëndë të sistemit të taksisë, dhjetëra makina që mbushen me rrymë u dërguan për shtypje në deponi Gjatë vitit 2015, në...

Brenda 4 viteve, Apple do të arrijë kapitalizimin prej 2 trilion...

0
Në vitin 2018, Apple u bë kompania e parë e tregtuar publikisht që arriti në kapitalizimin historik të tregut në vlerë prej 1 trilion...

Shefi i BMW-së shfaqë një pjesë të M5, tregon kur do...

0
Pas disa javësh, do ta shohim në tërësi modelin M5. BMW M5 është një sedan shumë i pëlqyer, që me 617 kuaj fuqi, shpejtësinë nga...

Dodge Challenger përfundoi në det, u largua me lehtësi pasi nuk...

0
Megjithëse nuk është një barkë, Dodge Challenger arriti të lundrojë nëpër det Banorët e një bregdeti në Floridë të Shteteve të Bashkuara, mbetën të befasuar...

Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar...

0
Një produkt i ri nga kompania Escobar, kompani në pronësi të Roberto “Osito” Escobar, vëllai i Pablo Escobar, u shfaq në treg: një iPhone...

SpaceX shtyn fluturimin historik për shkak të motit

0
Udhëtimi drejt Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës, i astronautëve të NASA-s në bordin e raketës Falcon 9, Koloneli i Marinsave në pension Doug Hurley dhe...

Geneva Motor Show mund të mos rikthehet as gjatë vitit që...

0
Aktiviteti më i mirë në botë për shfaqjen e veturave, mund të mos zhvillohet për dy vite me radhë. Si pasojë e coronavirusit, është anuluar...

Alpina “e çon në fitnes” X7-shin, sjell bishën XB7 me 612...

0
Kompania e specializuar për modifikimin e veturave BMW, Alpina, e ka sjellë modelin Alpina XB7, që është njëra prej veturave më të fuqishme në...